Co nového ve světě?

1. května 2017 v 4:11 | CloDor
Vždycky mám největší problém s úvodem článku. Vždycky. Jak napsat ten začátek? Chce to vtip. Pro dnešek to asi vzdávám a přejdeme rovnou k souhrnu mýho nudnýho trapnýho života.

Čím začít....pořád jsem singl :D pořád se snažím najít si holku, pořád chodím na brigádu do tesca za slušný prachy, pořád mě sere vejška a pořád cvičím.

Samozřejmě na začátek začnu chlubením se.....moje cca půlroční snaha někam se posunout přinesla svoje ovoce. Co se týče cvičení a silových výkonů. Na deadlift padlo 175kilo s rezervou a na bench sem konečně pokořil bájnou stovku. Mimochodem..parádní záležitost když vás rozchod posune silově o několik desítek kilo dál a při historickým poskusu na benchi myslíte na to jaká je vaše expřítelkyně mrcha. Hashtag motivace jako prase :D nicméně jsem na sebe pyšnej a celkově ty věci co mi přinesl rozchod hodnotím pozitivně. Krom nějaký měsíční deprese a tak dále.

A co vysoká škola? Přijde mi spíš jako dost nevysoká škola. DIvnej ústav. Prestiž toho, že je člověk někde na vysoký škole mě nějak nezasáhla a nijak extra mě to nebaví. Bakalářka v nedohlednu. Nebo spíš chu´t na to jí napsat v nedohlednu a veškerý předměty mi přijdou úplně zbytečný. Vlastně mám chuť si najít nějakou programátorskou práci za slušnej peníz a na celý to všechno se vysrat. I když už sem se na to jednou vysral a teď se snažím dělat to podruhý. Akademickej svět fakt asi není pro mě. A vůbec.....

Nebaví mě poslední dobou nic. Možná je to tím, že jsem přetrénovanej a přatežanej ze všeho. Možná je to tím, že jsem otrávenej svojí neschopností najít si holku :D sám nevím. Pořád čekám, že se něco zlomí le ono nic. Člověk má spíš pocit, že se pomalu mění v někoho kdo bude do konce života dělat dokola nějakou stejnou činnost, protože je línej jako prase, a bude absolutně neschopnej nějakejch citů a mít vztah. Ani nevím jak sem se k tomu teď dostal ale to jsou moje momentální pocity. Sakra asi budu ve všechn článcích na začátku psát, že "tok myšlenek" protože tyhle moe skoky od jednoho ke druhýmu......ve článku to fakt vypadá divně :D

Takže milý deníčku. Zatím můj blog neumřel. Což hodnotím pozitivně. Miinimálně jednou za měsíc jsem schopnej vyzmrdit článek. Sice to asi moc lidí nečte ale i tak je to úspěch. Negativní je na tom jedna věc....asi kůli psaní článků přijdu o játra. Vždycky píšu akorát když sem napitej. I když mě psaní docela baví. A taky už se musím dokopat k psaní nějakýho fotbalovýho článku. To by bylo fajn. A nebo se dokopat k tomu zveřejnit nějaký svoje video ze cvičení. Už jich mám na svým yt kanálu asi 15 takže bych možná mohl.

Takže se mějte. Komentujte, sdílejte, šiřte moje geniální myšlenky dál a tak vůbec.....zdar.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama