Květen 2017

Co nového ve světě?

1. května 2017 v 4:11 | CloDor
Vždycky mám největší problém s úvodem článku. Vždycky. Jak napsat ten začátek? Chce to vtip. Pro dnešek to asi vzdávám a přejdeme rovnou k souhrnu mýho nudnýho trapnýho života.

Čím začít....pořád jsem singl :D pořád se snažím najít si holku, pořád chodím na brigádu do tesca za slušný prachy, pořád mě sere vejška a pořád cvičím.

Samozřejmě na začátek začnu chlubením se.....moje cca půlroční snaha někam se posunout přinesla svoje ovoce. Co se týče cvičení a silových výkonů. Na deadlift padlo 175kilo s rezervou a na bench sem konečně pokořil bájnou stovku. Mimochodem..parádní záležitost když vás rozchod posune silově o několik desítek kilo dál a při historickým poskusu na benchi myslíte na to jaká je vaše expřítelkyně mrcha. Hashtag motivace jako prase :D nicméně jsem na sebe pyšnej a celkově ty věci co mi přinesl rozchod hodnotím pozitivně. Krom nějaký měsíční deprese a tak dále.

A co vysoká škola? Přijde mi spíš jako dost nevysoká škola. DIvnej ústav. Prestiž toho, že je člověk někde na vysoký škole mě nějak nezasáhla a nijak extra mě to nebaví. Bakalářka v nedohlednu. Nebo spíš chu´t na to jí napsat v nedohlednu a veškerý předměty mi přijdou úplně zbytečný. Vlastně mám chuť si najít nějakou programátorskou práci za slušnej peníz a na celý to všechno se vysrat. I když už sem se na to jednou vysral a teď se snažím dělat to podruhý. Akademickej svět fakt asi není pro mě. A vůbec.....

Nebaví mě poslední dobou nic. Možná je to tím, že jsem přetrénovanej a přatežanej ze všeho. Možná je to tím, že jsem otrávenej svojí neschopností najít si holku :D sám nevím. Pořád čekám, že se něco zlomí le ono nic. Člověk má spíš pocit, že se pomalu mění v někoho kdo bude do konce života dělat dokola nějakou stejnou činnost, protože je línej jako prase, a bude absolutně neschopnej nějakejch citů a mít vztah. Ani nevím jak sem se k tomu teď dostal ale to jsou moje momentální pocity. Sakra asi budu ve všechn článcích na začátku psát, že "tok myšlenek" protože tyhle moe skoky od jednoho ke druhýmu......ve článku to fakt vypadá divně :D

Takže milý deníčku. Zatím můj blog neumřel. Což hodnotím pozitivně. Miinimálně jednou za měsíc jsem schopnej vyzmrdit článek. Sice to asi moc lidí nečte ale i tak je to úspěch. Negativní je na tom jedna věc....asi kůli psaní článků přijdu o játra. Vždycky píšu akorát když sem napitej. I když mě psaní docela baví. A taky už se musím dokopat k psaní nějakýho fotbalovýho článku. To by bylo fajn. A nebo se dokopat k tomu zveřejnit nějaký svoje video ze cvičení. Už jich mám na svým yt kanálu asi 15 takže bych možná mohl.

Takže se mějte. Komentujte, sdílejte, šiřte moje geniální myšlenky dál a tak vůbec.....zdar.

Můj Život

1. května 2017 v 3:51 | CloDor |  Téma týdne
Vítám vás u dalšího článku. Dnes, stejně tak jako ve většine případů, píši článek pod vlivem alkoholu. Tak nějak mě to vždycky víc baví, dostanu na to psaní chuť a tak dále. Mimochodem doporučuju přečíst moje vysoce kvalitní minulé články. Ale teď už k tématu týdne.

Když sem se teď cca po měsíci vrátil na blog a uviděl sem název témata.....bum....úplně mě napadlo, že přesně tohle se mi asi bude skvěle psát a konečně to bude něco o mě a ne jenom nějakej pohled na věc nebo názor. Takže! Jdeme na to.

Jako asi každý téma týdne je tohle strašný klišé. Hroznej klišé název ale prostě dobře se to píše. A mě tak při cca 8 pivu napadá, že život v bublině je přesně ten můj život. Ne, že bych kolem sebe záměrně udržoval silový pole, který odpuzuje všechno a všechny......bohužel ale asi jsem takovej. A tohle je, hádám, definice životní bubliny. Býtt svůj. Mít svůj vlastní styl, svoje vlastní názory, svůj vlastní přístup k životu. Samozřejmě ne navzdory rozumu ale zkrátka mít to svoje. Nebýt stereotypní. To je přesně to, co nakonec kolem člověka udělá nějakou auru, který je divná. Dost často člověka izoluje od společnosti a ostatních lidí.

První mojí věcí, co kolem mě vytváří bublinu je moje asociálnost. Možná lehčí sociální fóbie nebo něco takovýho. Sám nevím. S tím se taky pojí celkový pohled na lidi. Moje nedůvěra k nim, sarkasmus a ironie co používám a spoustu dalších věcí. Vlastně vždycky když nad tím přemýšlím, tak zásadní zlom v mým životě znamenal seriál Dr. House. Tímhle možná ukončím celej tenhle odstavec. Jednoduše. kdo chce vědět co svojí asociálností myslím tak ať se podívá na pár dílů a asi bude mít jasno. A bude mít jasno jakou bublinu kolem člověka ten konkrétní přístup k životu přináší.

Druhým zásadním bodem, vytvářejícím kolem mě nějakou bublinu, jsou moje názory. A možná je to tak u každýho ale u sebe vnímám nějakou názorovou bublinu naprosto maximálně. Nechci se nějak vychlloubat ale mám dost analytickou mysl. Spousty věcma se zabývám, zabývám see jimi do hloubky a zpětně. A častokrát. Hlavně bez emocí. A to mě dost odlišuje od zbytku společnosti. Krásnej příklad. Fotbalový fóra. Díky svým názorům jsem na fŕech považován za arogantního pitomce. :D doporučuju navštívit zejména chelsea-fc.cz (skrrytá reklama) kde moje pohledy na fotbalovej svět a mojí osobnost můžete všichni pozorovat v celé své kráse.

A teď. trochu odklon od toho co sem původně zamýšlel. Ale tok myšlenek nejde zastavit.Život v bublině. Mediální bublin. Věc, kterou totálně nesnáším. A tohle píšu asi jenom proto abych to prostě sdělil dál. Lidi, nevěřte médiím. Ani slovo. Všechno je to jenom odporná honba za sledovaností. Příjimejte všechny zprávy trochu s rezervou. Milionkrát si to co slyšíte proberte v hlavě a hlavně pochybujte a zpochybňujte!!! Tak tolik asi potřebná dávka klíše hoven k tématu týdně.


Co k tomu říct dál. Další můj tok myšlenek. Samozřejmě líp se téma rozvádí v nějaký diskuzi takže.....diskutujte pod článkem, pochybujte, ptejte se a reagujte. To je jedinej způsob jak posunout svoje myšlení dál. Článek není kdoví co extra ale proč taky. Články nemají být od toho aby v nich bylo všechno. Ale mají přinést podnět k zamyšlení k diskuzi a k debatě. To doufám zatím naplňuju a krom toho.....koho sakra baví číst sáhodlouhý články.

Tak se mějte, sdílejte, komentujte, piště na mail.....možná v budoucnu na ask. A jebejte? :D