Jak potopit originální projekt?

8. dubna 2017 v 3:58 | CloDor |  Téma týdne
Článěk týdne. Jediná šance jak udělat článek, kterýho si někdo všimne. Minulej článek týdne okomentovali tři lidé..což je muj osobní rekord. Smutný :D dnešní článek bude věnován takový věci, která mě dost často štve, možná mrzí a tak....teď už k samotnýmu obsahu.

Filip Grznár. Tohle jméno asi spousta z nás zná. Kontroverzní člověk co se dokázal z ničeho nic dostal do povědomí lidí. Jak to s tim souvisí? Jak to souvisí s tématem? Jedna hvězd, která podle mě padá..možná už spadla. Dnešní článek bude asi extrémně krátkej ale jeho myšlenka bude dost jednoduchá ale kdo ví, třeba to rozepíšu do milionu řádek.

Grznár začal na youtube cca před dvěma roky? Začal s nečim neobvyklým. Nebral si servítky a přišel na fitness scénu s hardcore pojetím všeho. Dle mýho názoru skvělej projekt. Člověk co se nebojí mluvit o všem na plnou hubu, pustit se do lidí co nemá rád. Nebudu nikomu nalhávat, že mě samotnýho jeho tvorba nemotivovala a nebavila. Rok ten projekt frčel na docela dobrý urovni, všechno mělo smysl a byla to sranda.

Postupem času se bohužel stalo to, co se dost často stane. Originální projekt najednou začal býti...nevím jak to nazvat. Píčovina? Otravný? Nudný? Tady už se nebudu odvolávat přímo na Grznára ale na x dalších tvůrců na youtube a na internetu.

Každej originální projekt má na začátku nějaký svoje základní rysy co lidi baví. Všichni to asi známe. Problém nastává v tý době kdy jeden z rysů začne předládat. Ať už je to cokoliv a nebo naopak tvůrce jeden z rysů svojí tvorby uplně opustí. A je to možná tlakem ze strany fanoušků. Možná je to tím, že ten kdo za projektem je, je nucen dělat pořád víc a víc....nebo si aspoň myslí, že by měl dělat pořád víc. Přitom jakoby.....co je důlěžitý? Není důležitá nějaká změna ale konzistentnost a postupně pomalu vyspět. Teď uplně nevím jestli se mi tu myšlenku co mám v hlavě podařilo nebo podaří dát do článku ale podle mýho názoru, základ je ten, udržet si svuj styl v nějakejch hranicích. Většina lidí co sleduju opravu dlouhodobě se nějak výrazně nemění. Drží se toho co umí, drží se svojí původní myšlenky i když tvoří třeba kontroverzně. Netlačí na pilu.

Jak už sem psal...nevím jestli se dá uplně ten pocit co v sobě mám shrnout do textu. Jen bych chtěl říct..vy borci co tvoříte zajímavý věci....netlačte na pilu, držte se toho co děláte, dělejte to postupně, v klídku. Z týdne na týden se neměňtě. Zamyslete se několikrát nad tím co uděláte aby to nepůsobilo pokrytecky. Chápu, že touha po popularitě je obrovksá ale vaše největší síla bude v tom nepodlehnout tomu a jít svojí vlastní cestou, kterou jste viděli na začátku. Pokud to takhle neuděláte tak bohužel.....při pohledu na vás si asi spousta lidí může říct to co je názvem témeta týdne....


Co k tomu dodat. Zase nevím jestli článek dává smysl. Nevím jestli se mi podařilo říct to co jsem chtěl. Šlánky píšu dost pocitově, nechávám ze sebe proudit myšlenky a s flaškou vína v sobě to asi občas může působit dost zmateně. Ale doufám, že aspoň někdo chápe, co sem článkem chtěl říct nebo , že to aspoň v někom vyvolá nějakou další myšlenku.

Takže komentujte, sdílejte, piště...oh god nechci si ten článek po sobě podruhý číst. Takže odpusťte gramatický chyby a další nesmysly :D zdar zase za měsíc až se mi bude chtít něco napsat.......
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | E-mail | Web | 9. dubna 2017 v 13:15 | Reagovat

Je to dobře napsaný a dává smysl, teda alespoň mě :D
Grznára já v oblibě moc nemám, nevím, asi mi nesedl :)

2 clodor clodor | 10. dubna 2017 v 9:38 | Reagovat

[1]: Tak on je takovým příkladem toho jak z nečeho, ze začátku, zajímavýho, jinýho, originální udělat dost velkej kýč. Dřív sem ho sledoval ale teď od něj nemůžu slyšet ani slovo :D

3 KIRApene KIRApene | E-mail | Web | 9. července 2018 v 5:13 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling while pregnant</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama