Duben 2017

Jak potopit originální projekt?

8. dubna 2017 v 3:58 | CloDor |  Téma týdne
Článěk týdne. Jediná šance jak udělat článek, kterýho si někdo všimne. Minulej článek týdne okomentovali tři lidé..což je muj osobní rekord. Smutný :D dnešní článek bude věnován takový věci, která mě dost často štve, možná mrzí a tak....teď už k samotnýmu obsahu.

Filip Grznár. Tohle jméno asi spousta z nás zná. Kontroverzní člověk co se dokázal z ničeho nic dostal do povědomí lidí. Jak to s tim souvisí? Jak to souvisí s tématem? Jedna hvězd, která podle mě padá..možná už spadla. Dnešní článek bude asi extrémně krátkej ale jeho myšlenka bude dost jednoduchá ale kdo ví, třeba to rozepíšu do milionu řádek.

Grznár začal na youtube cca před dvěma roky? Začal s nečim neobvyklým. Nebral si servítky a přišel na fitness scénu s hardcore pojetím všeho. Dle mýho názoru skvělej projekt. Člověk co se nebojí mluvit o všem na plnou hubu, pustit se do lidí co nemá rád. Nebudu nikomu nalhávat, že mě samotnýho jeho tvorba nemotivovala a nebavila. Rok ten projekt frčel na docela dobrý urovni, všechno mělo smysl a byla to sranda.

Postupem času se bohužel stalo to, co se dost často stane. Originální projekt najednou začal býti...nevím jak to nazvat. Píčovina? Otravný? Nudný? Tady už se nebudu odvolávat přímo na Grznára ale na x dalších tvůrců na youtube a na internetu.

Každej originální projekt má na začátku nějaký svoje základní rysy co lidi baví. Všichni to asi známe. Problém nastává v tý době kdy jeden z rysů začne předládat. Ať už je to cokoliv a nebo naopak tvůrce jeden z rysů svojí tvorby uplně opustí. A je to možná tlakem ze strany fanoušků. Možná je to tím, že ten kdo za projektem je, je nucen dělat pořád víc a víc....nebo si aspoň myslí, že by měl dělat pořád víc. Přitom jakoby.....co je důlěžitý? Není důležitá nějaká změna ale konzistentnost a postupně pomalu vyspět. Teď uplně nevím jestli se mi tu myšlenku co mám v hlavě podařilo nebo podaří dát do článku ale podle mýho názoru, základ je ten, udržet si svuj styl v nějakejch hranicích. Většina lidí co sleduju opravu dlouhodobě se nějak výrazně nemění. Drží se toho co umí, drží se svojí původní myšlenky i když tvoří třeba kontroverzně. Netlačí na pilu.

Jak už sem psal...nevím jestli se dá uplně ten pocit co v sobě mám shrnout do textu. Jen bych chtěl říct..vy borci co tvoříte zajímavý věci....netlačte na pilu, držte se toho co děláte, dělejte to postupně, v klídku. Z týdne na týden se neměňtě. Zamyslete se několikrát nad tím co uděláte aby to nepůsobilo pokrytecky. Chápu, že touha po popularitě je obrovksá ale vaše největší síla bude v tom nepodlehnout tomu a jít svojí vlastní cestou, kterou jste viděli na začátku. Pokud to takhle neuděláte tak bohužel.....při pohledu na vás si asi spousta lidí může říct to co je názvem témeta týdne....


Co k tomu dodat. Zase nevím jestli článek dává smysl. Nevím jestli se mi podařilo říct to co jsem chtěl. Šlánky píšu dost pocitově, nechávám ze sebe proudit myšlenky a s flaškou vína v sobě to asi občas může působit dost zmateně. Ale doufám, že aspoň někdo chápe, co sem článkem chtěl říct nebo , že to aspoň v někom vyvolá nějakou další myšlenku.

Takže komentujte, sdílejte, piště...oh god nechci si ten článek po sobě podruhý číst. Takže odpusťte gramatický chyby a další nesmysly :D zdar zase za měsíc až se mi bude chtít něco napsat.......

Jebej, zranění, všeobecné dění a co si vo tom myslíš?

8. dubna 2017 v 3:32 | CloDor
Po nějaký době další článek. Jako klasicky mám chuť něco napsat když jsem lehce připitý takže kdo ví co všechno za myšlenky tu uvízne.

Upozornění....neručím za kvalitu článku...alkohol ze mě dělá dost odlišnou bytost co normálně a sledování cancer videí morning routine všemožnejch youtuberek to samý, Mmochodem po delší době pít "vajnos" je fakt super věc :D

Čim bych asi začal. Tréninkem? Tak treninkem. Posledni dobou jsem trochu zvolnil a spíš si to užívám a cvičim víc pocitově.Jeden duvod je ten, že sem s ještě nezregenerovanejma nohama šel cvičit a nějakým zpusobem sem si při rozvičce pochroumal tříslo......docela nepříjemná záležitost....a druhá věc, prostě se mi nějak nechce. Mám chut konečně po cca půl roce jíst tak nějak co chci, trochu občas popíjet a tak. Zranění v mým případě neznamenalo žádnou pauzu spíš jen úpravu ve cvicích. Takže vypadli težší dřepy a spíš sem se soustředil na klasickej mrtvej tah...což je mimochodem tak nějak dlouhodobě moje priorita, protože mi ten cvik docela jde, baví mě a tak. Nicméně teď se zase v neděli k nějakým težším dřepům budu vracet. Jinak sílá na všem stoupá....možná se někdy pochlubím váhama nebo videem, co dávám na svuj yt kanál ale kdo ví. Mimochodem právě koukám na morning routine Týnuš Třešničkový :D to fakt nechceš.....

K dalšímu bodu. Všeobecné dění a podobnej shit. Dneeska sem ve vlaku viděl svojí nedávnou ex :D náš poslední fb rozhovor se nesl v tom smyslu, že sem jí sdělil co si o ní přibližně myslím a co si myslim o tom jak se kě mě v poslední době po rozchodu chovala.....takže sme se ani nezdravili což hodnotím pozitivně :D krom toho poslední dobou sem konečně tady na pojebaným Jihu Čech našel holku, která asi stojí za to. Takže sem vlastně docela happy a doufám v lepší budoucnost.

V poslední době sem si taky začal docela užívat videa Aleše Bejra a jeo tvorba mi přijde docela fajn. Ne, že by to pro mě asi byl vzor člověka se kterým sse chci bavit ale......od magora na kterýho se nešlo dívat se změnit v docela zajímavou postavu youtube sceny a je dost specifickej v tom co dělá a narozdil třeba od toho hovna Grznara prošel pozitivnim a ne negativnim vývojem. Možná se o tom někdy rozepíšu.

A co dál? No mám takovej pocit, že začnu zase dělat trochu bordel na chelsea-fc.cz. Ta stránka je v diskuzi plná pitomců a pokrytců a má to svoje koužlo. Rád bych jim zase začal trochu nakládat jako v době nedávno minulý. Ono sice není zrovna med číst každej den názory lidí co fotbalu totálně nerozumí ale co......Práža si taky nevybral jednoduchou cestu tak proč bych se jí měl dát zrovna já? Mimochodem Práža, jeho časopis a všechno kolem něj.......jeho videa apod. sledujte to. Určite. Nejsem s ním v nějaký spolupráci ale je to fakt jeden z mála lidí co se na ten fotbal dívá logicky a jeho názory vážně dávají smysl. A myslím, že pro ty co sledujou fotbal tak je to zatim asi nejhodnotnější zdroj informací v čr. Tak mě napadá, že bych možná taky mohl pro nějakou stránku zase tvořit obsah.....jako pro fotbal90.cz. Docela mi ten projekt chybí. Ale co už :)

A tím bych asi ukončil soubor myšlenek od jednoho neznámého opilce. Nevím jestli to někdo čte ale pokud jo tak se určite nebojte nějak zapojit. Jakkoliv. Piště, komentujte a tak dále. Zejména pokud jde o fotbal v Anglický lize a taky o cvičení :D chápu, že tenhle článek a všechny ostatní nemají obrázky a nejsou njak propracovaný ale.......nedělám ro pro nějakou virálnost a dělám to hlavně pro sebe, pocitově a tak dále......takže piště, jebejte, komentujte, sdílejte, nějak se zapojte. Myslím, že od nějaký větší aktivity mě dělí právě ta reakce od lidí. Takže všechno závisí na vás.

Jo a dneska hraje Chelsea takže určite se koukněte jak hraje tým, co má pořádnýho trenérá a těším se příště na těch 0 lidí co navštěvujou muj blog :D

A ještě uplně na konec....přijde mi fakt smutný, že občas se mi fakt brutálně chce něco napsat, napsat třeba 5 článků (většinou když jsem pod vlivem) ale jindy i když mám nápad, tak se mi nechce napsat ani řádku. Na tom budu muset fakt zapracovat :D