Kde to k*rva jsem?

22. března 2017 v 19:08 | CloDor
Tak. Rozjíždím další svůj jakýsi projekt, který beztak skončí velmi brzo jako většina z nich. Na začátek by to chtělo nejspíš nějaký představení no ne?

Nechci uvádět nějaký konkrétní údaje, nicméně.....je mi něco mezi 20-30 lety :D před časem jsem si prošel rozchodem...to taky nejspíš stojí za vznikem tohohle co tu kdekdo může vidět. Gramatika a nějaký pravidla psaní jsou mi ukradený a je to z toho důvodu, že si to prostě nepamatuju. Doby základky a střední už dávno pominuly. Další věc....věnuju se posilování, věnuju se trochu míň fotbalu a tady kritikou všeho možnýho co mi přijde pod ruku. Asi tu od mě nikdo nemůže čekat nějaký názory, co se budou shodovat s většinovým názorem společnosti ale co už. Aspoň pár lidem přivodím hysterickej záchvat.Svoje další vlastnosti a zájmy tu asi nemá cenu nějak vyjmenovávat. Je toho spousta a odrazem mě budou moje články. Snad nějaký vyjdou :D.

Jenom tak předběžně. Co tady můžete čekat? Plánuju si tady z toho do jistý míry udělat svůj treninkovej deníček...chci tu psát o tom co se mi nelíbí a líbí ve světě fotbalu, ve světě her...ve světě. A tak dále.

Kdo ví kolik lidí to bude číst....jestli tahle stránka někam dojde nebo zanikne v zapomnění. Sám nevím. Ale poslední dobou mám chuť dělat něco kreativního takže...aspoň nějakej čas by to tu mohlo nějak frčet.

Kdyby mě někdo někdy chtěl kontaktovat.....co si budem povídat. Existujou věci jako třeba mail. Takže clodor@seznam.cz a možná v budoucnu něco dalšího.

Zatím sbohem a brzo se těšte nebo spíš netěšte na další článek.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama