Březen 2017

Další klišoidní téma - Hrdinové dnešní doby.....

22. března 2017 v 19:31 | CloDor |  Téma týdne
Ejhle. Pár vteřin po úvodním článku a hned se hystá další. Věnovaný neskutečně klišoidnímu tématu. No pusťmě se do toho.

Asi si dobře dobře dokážu představit o čem může bejt x článků na podobný téma. Vynálezci, hasiči, záchranáři, rodiče a tak dále.Ok. Dobře. Asi jsou to hrdinové ale je to strašný klišé. Všichni víme, že si ty lidi zaslouží respekt a jejich práci nikdo nedocení (většinou) a oni to přesto dělají ale o tom už toho bylo napsáno tolik, že.......

Ale přejděme k hlavnímu tématu. Kdo jsou hrdinové dnešních dnů (fuj to je fakt nechutně ohraný klišé) pro mě? Řek bych, že naprosto obyčejný lidi. Stačí akorát aby splňovali pár zásadních věcí. Takovej hrdina dnešní doby, dnešní zkažený doby plný sociálních sítí a internetu, umí přemýšlet logicky bez zbytečnejch emocí. Má svoje vlastní názory. A teď to nejdůležitější. Je o nich schopen diskutovat bez urážek, je schopen si je obhájit, je schopen nějakýho progresivního myšlení a v neposlední řadě......má trpělivost. Protože takovej člověk.....a je to asi dost smutný....je v dnešní době ze všech stran zasypáván urážkami, nepochopením, lidi vytrhávají to co řekne z kontextu. Lidi proti němu nasadí do boje ne svůj intelekt ale svoje emoce. Ale on nikdy neustoupí. Vždycky zůstane takovej jakej je. Nikdy se nezmění díky společnosti, vždycky bude mít svoje zásady a vždycky to bude zkrátka ON. I když ho někdo srazí na dno.

Když o tom tak přemýšlím...možná tohle píšu kvůli tomu abych sám sebe mohl označit za hrdinu. Ale v poslední době mi přijde, že se spoustu lidí strašně mění, jdou s davem a jediný čeho jsou schopný, krom nějakejch útoků, je hrát si na něco co nejsou a nikdy nebyli.

Oh bože......klišé už se dostalo i sem. 4as to asi ukončit. Možná ten článek nedává smysl, je to psaný zmatkovitě ale proud myšlenek prostě nezaastavíš a já nechci nad článkem trávit 3 hodiny. To by mě asi moc nebavilo.

Takže díky všichni hrdinové dnešních dnů (......už dost), že jste sami sebou, že umíte přemýšlet a za vaší neutuchající trpělivost a tak dále. Už sem pro dnešek svoje geny pro romanci a klišé dostatečně vyčerpal.

Takže sbohem

Kde to k*rva jsem?

22. března 2017 v 19:08 | CloDor
Tak. Rozjíždím další svůj jakýsi projekt, který beztak skončí velmi brzo jako většina z nich. Na začátek by to chtělo nejspíš nějaký představení no ne?

Nechci uvádět nějaký konkrétní údaje, nicméně.....je mi něco mezi 20-30 lety :D před časem jsem si prošel rozchodem...to taky nejspíš stojí za vznikem tohohle co tu kdekdo může vidět. Gramatika a nějaký pravidla psaní jsou mi ukradený a je to z toho důvodu, že si to prostě nepamatuju. Doby základky a střední už dávno pominuly. Další věc....věnuju se posilování, věnuju se trochu míň fotbalu a tady kritikou všeho možnýho co mi přijde pod ruku. Asi tu od mě nikdo nemůže čekat nějaký názory, co se budou shodovat s většinovým názorem společnosti ale co už. Aspoň pár lidem přivodím hysterickej záchvat.Svoje další vlastnosti a zájmy tu asi nemá cenu nějak vyjmenovávat. Je toho spousta a odrazem mě budou moje články. Snad nějaký vyjdou :D.

Jenom tak předběžně. Co tady můžete čekat? Plánuju si tady z toho do jistý míry udělat svůj treninkovej deníček...chci tu psát o tom co se mi nelíbí a líbí ve světě fotbalu, ve světě her...ve světě. A tak dále.

Kdo ví kolik lidí to bude číst....jestli tahle stránka někam dojde nebo zanikne v zapomnění. Sám nevím. Ale poslední dobou mám chuť dělat něco kreativního takže...aspoň nějakej čas by to tu mohlo nějak frčet.

Kdyby mě někdo někdy chtěl kontaktovat.....co si budem povídat. Existujou věci jako třeba mail. Takže clodor@seznam.cz a možná v budoucnu něco dalšího.

Zatím sbohem a brzo se těšte nebo spíš netěšte na další článek.